Зворотній зв’язок

Нагадати пароль

Для отримання пароля вкажи свій номер телефону

+380

Авторизація

реєстрація

Будь в темі!
Пройди реєстрацію — і дізнавайся першим про цікаві події, останні тренди та приємні заохочення від BUD.

+380

Цим я підтверджую, що мені виповнилось 18 років, i що всі наведені мною персональні дані є достовірними. У відповідності до Закону України «Про захист персональних даних» я добровільно та безоплатно надаю ТОВ«РАПП Україна» мої персональні дані та надаю мою згоду на будь-яку безстрокову обробку наданих мною моїх персональних даних у базі персональних даних «Споживачі», з метою надання повнолітнім споживачам інформації рекламного характеру про будь-яку особу чи будь-який товар, а також згоду на передачу/надання моїх персональних даних будь-яким третім особам, включаючи іноземних осіб. Я підтверджую, що погоджуюся отримувати вищезазначену інформацію будь-якими засобами її передачі (пошта, СМС/ММС-повідомлення, електронна пошта, тощо) протягом необмеженого строку.

реєстрація

зареєструватись за допомогою:

the great times серпень 2016

ХОЧЕШ першим дізнаватися
про цікаві події, останні тренди та
приємні заохочення від BUD?

×

Наші на Tomorrowland:
як це було

Цього року легендарний бренд BUD допоміг вирушити у подорож часом та влаштувати чотириденний врив на грандіозному фестивалі майбутнього Tomorrowland, втіливши мрію переможців, які просто взяли участь у конкурсі #ЛюдиTomorrowland та створили свою команду, ставши трішки ближче до мрії.

До майбутнього

Додатки, без яких ну ніяк

Шазам для об’єктів мистецтва; повідомлення, які самовидаляються; обмін обличчями; фотографії через призму художніх стилів і додаток, який поставив людей на ноги. The Great Times підготував ТОП популярних апів, з якими життя стає веселішим.

Скачати

Z-Games: пива та видовищ

Літо для вас – лише море, пляж і ледачий відпочинок? Тоді можете не відкривати цю статтю та навіть не намагатися потрапити на наймасштабніший спортивно-музичний фестиваль східної Європи.

Фестивалити

Занурюємося: найкращі відкриті басейни

Два місяці літа вже пролетіли. Але ми не дозволимо вийти сухими з води! The Great Times відібрав найкращі відкриті басейни України та дізнався актуальні ціни, щоб було з чого обирати.

Пірнути

На кого підписатися: how far from home

Пара із ПАР залишила успішну кар’єру та вирушила мандрувати. Вони викладають в Instagram фотографії з різних куточків світу і пишуть на табличці, скільки кілометрів віддаляє їх від рідного Йоганнесбурга.

Інстаграмити