Зворотній зв’язок

Нагадати пароль

Для отримання пароля вкажи свій номер телефону

+380

Авторизація

реєстрація

Будь в темі!
Пройди реєстрацію — і дізнавайся першим про цікаві події, останні тренди та приємні заохочення від BUD.

+380

Цим я підтверджую, що мені виповнилось 18 років, i що всі наведені мною персональні дані є достовірними. У відповідності до Закону України «Про захист персональних даних» я добровільно та безоплатно надаю ТОВ«РАПП Україна» мої персональні дані та надаю мою згоду на будь-яку безстрокову обробку наданих мною моїх персональних даних у базі персональних даних «Споживачі», з метою надання повнолітнім споживачам інформації рекламного характеру про будь-яку особу чи будь-який товар, а також згоду на передачу/надання моїх персональних даних будь-яким третім особам, включаючи іноземних осіб. Я підтверджую, що погоджуюся отримувати вищезазначену інформацію будь-якими засобами її передачі (пошта, СМС/ММС-повідомлення, електронна пошта, тощо) протягом необмеженого строку.

реєстрація

зареєструватись за допомогою:

the great times червень 2017
Поділитись

ХОЧЕШ першим дізнаватися
про цікаві події, останні тренди та
приємні заохочення від BUD?

×
КОЛИ НІЧ ЯСКРАВІША ЗА ДЕНЬ
«БІЛІ НОЧІ»:
ЯК ЦЕ БУЛО
Фото: Юрий Стефаняк, Сергій Ястремський

Знаєш, є такі ночі, після яких потрібно відсипатися. Вони називаються «Білі ночі», тому що тільки там ти можеш засвітитися на 5-ти різних денс-сценах, зачекінитися у ліжку з пляшкою BUD та зробити своє найкрутіше селфі на світанку під ритми Cape Cod. Як це було та що зробити, щоб наступного разу це сталося з тобою, читай у нашому репортажі.

«Білі ночі» – феномен не погодній, але атмосферний. Тонни матафану, арт-інсталяції, світлове шоу, неймовірний звук та музика вражаючої якості. П’ять сцен – від Disco до Drum n Bass, 15 000 людей – від фріків у пакетах до реперів у бейсболках, американський лагер на будь-який смак – від фірмового американського лагеру №1 до культового безалкогольного BUD Prohibition Brew, і все це на найкращій локації столиці Платформа Арт-завод.

Двічі на рік «Білі ночі» збирають 15 000 людей та десятки найкращих хедлайнерів, щоб відкрити літо, запалити його. Найстійкіші лишаються денсити до 10 ранку та відчувають атмосферу справжніх європейських вечірок просто неба.

Line up, від якого вібрації по тілу

Sian Evans, солістка легендарного бенду Kosheen, нагадала нам, як ми тусили у 2000-х. Yuko, Cape Cod і Latexfauna показали, як стильно звучать українські інді-групи. Rozhden представив треки з нового альбому, а Estradarada виконали свій хіт "Вите надо выйти", але жоден Вітя не вийшов, тому що покинути такий фест – це зробити злочин проти рейв-культури.

Main Stage, Green Stage, Light Stage, Drum & Bass Stage та Underground Stage змусили очі розбігатися, а ноги бігати наввипередки. Добре, що BUD застелив ліжко для тих, хто шукав останній притулок. Останній, звісно що, лише перед наступним треком. А далі знову «туц-туц-туц».

Зачекінитися у ліжку з Bud

Паті в ліжко замовляв? BUD встановив перше у світі ліжко, яке не заколисує, а навпаки – бадьорить. Усе тому, що тут можна смакувати культовий американський лагер та селфитись, не висовуючись з-під ковдри. «Sleep all day – bud all night», «Work hard – party harder» – ці та інші віщі сни нарешті здійснилися під час Білих ночей, і доказом того стали сотні крутих фото, які ми зробили для учасників фесту.

Засвітити ночі

Світлове шоу на головній сцені робили Magic Innovations — українські мапери, переможці Berlin Festival of Lights і автори світлової інсталяції Батьківщини-Мати до Євробачення.

BUD, як безумовно дуже яскравий бренд, теж вирішив засвітитися. Кожен бажаючий міг отримати LED-стікер на келих BUD і запалити «Білі ночі» максимально яскраво.