КНИГА ЛЕГЕНДАРНИХ ВЕЧІРОК УКРАЇНИ

Купити квиток Combined Shape Created with Sketch.
BUDXNEXT CHAPTER
«Книга легендарних вечірок України» - це розповідь про найбільш знакові події української клубної сцени, починаючи з дев'яностих років.

Це вільне дослідження про те, як вечірки вплинули на українську культуру і на окремих людей, які брали участь в самих визначних івентах України.

Хтось познайомився там зі своїм майбутнім бізнес-партнером; хтось зрозумів, що не хоче сидіти в офісі, і став режисером; хтось знайшов собі музикантів, а хтось тільки на вечірках по-справжньому оживав.

Окрім хроніки з фотографіями, в ній можна буде знайти живі спогади тих, хто був частиною цієї історії. Книга не претендує на збір повної історії - в неї увійдуть тільки ті вечірки, які до досі згадують і переповідають, як міські легенди.

Останні сторінки книги будуть створені наживо на вечірці BUD X Next Chapter. За пультом стоятимуть музиканти, які грали на культових українських вечірках у ХLIБ, Сінема та інших легендарних клубах. Вечірка увійде в останній розділ книги, так що кожен бажаючий зможе в прямому сенсі увійти в історію.

BUDXNEXT CHAPTER

СТАНЬ ЧАСТИНОЮ
ІСТОРІЇ НА

BUDXNEXT CHAPTER

07.09.2019 23:00

СПОНСОР ЗАХОДУ

НОВИЙ ГАВАНСЬКИЙ МІСТ

вулиця
Набережно-Рибальська

Xosar

Kirpich Soundsystem

Andrey Kiritchenko

Noizar

Daria Kolosova