Зворотній зв’язок

Нагадати пароль

Для отримання пароля вкажи свій номер телефону

+380

Авторизація

реєстрація

Будь в темі!
Пройди реєстрацію — і дізнавайся першим про цікаві події, останні тренди та приємні заохочення від BUD.

+380

Цим я підтверджую, що мені виповнилось 18 років, i що всі наведені мною персональні дані є достовірними. У відповідності до Закону України «Про захист персональних даних» я добровільно та безоплатно надаю ТОВ«Едбейкерз Україна» мої персональні дані та надаю мою згоду на будь-яку безстрокову обробку наданих мною моїх персональних даних у базі персональних даних «Споживачі», з метою надання повнолітнім споживачам інформації рекламного характеру про будь-яку особу чи будь-який товар, а також згоду на передачу/надання моїх персональних даних будь-яким третім особам, включаючи іноземних осіб. Я підтверджую, що погоджуюся отримувати вищезазначену інформацію будь-якими засобами її передачі (пошта, СМС/ММС-повідомлення, електронна пошта, тощо) протягом необмеженого строку.

реєстрація

зареєструватись за допомогою:

the great times жовтень 2016
Поділитись

ХОЧЕШ першим дізнаватися
про цікаві події, останні тренди та
приємні заохочення від BUD?

×
header
Жовтень live:
кращі концерти в STEREO PLAZA

Ця осінь буде золотою не лише завдяки сонячним дням – жовтневі ночі у Stereo Plaza обіцяють стати також безцінними завдяки крутим українським (й не тільки) представникам нової музичної хвилі. Закликаємо забути на кілька вечорів про серіали та разом із Bud зануритися з головою в саунд молодих, зухвалих та талановитих виконавців.

14 жовтня – Jah Khalib
1

«Відкриття року» за версією ком’юніті «NR/Новий Реп» та кумир соціальних мереж, Жах Каліб відкриє жовтневий лайнап неспішними та емоційними чоловічими баладами. Цікаво, який він, казахстанський реп?


Важко вигадати кращу нагоду познайомитись з ним, ніж презентація нового альбому найпомітнішого хіп-хоп автора та виконавця з Алмати. Просто цікавишся якісною музикою?


Продюсер з освітою саксофоніста теж має, чим тебе здивувати. Тож збирай друзів до Stereo Plaza, щоб разом підспівувати «Твои сонные глаза» та «Сжигая до тла». Ми знаємо, що ти їх вже знаєш.ХОЧУ КВИТОК!
15 жовтня – O.Torvald
2

Лише наприкінці 2015 року O.Torvald взяли штурмом українську аудиторію з концертними шоу «For Girls» та «For Boys», після чого отримали титул кращого концертного гурту країни.


Вже 15 жовтня хлопці відіграють з концертом у Stereo Plaza – найбільш масштабним та розривним в історії групи. Полтавська п’ятірка презентує новий, п’ятий альбом #нашілюдивсюди, і це варто почути на власні вуха!
ХОЧУ КВИТОК!
21 та 22 жовтня – The Hardkiss
3

Амбіційний інді-гурт The Hardkiss не просто вирішив підкорити найбільшу у країні концертну площадку, виконавці мають намір зробити це двічі. Івент, без перебільшень, буде епічним.


Підготовка до «The Hardkiss. Five» триває вже кілька місяців, до неї залучені кращі розуми українського шоу-бізу та найновітніші аудіовізуальні технології. Плюс фірмовий кач, драйв та нетутешні вокальні партії. Не пропусти.ХОЧУ КВИТОК!
28 жовтня – DJ FM Birthday / INFINITE TWO
4

Вже 8 років DJ FM Ukraine, одна з найкращих танцювальних радіостанцій країни, справно транслює топові треки світових чартів. І не лише на частоті 98.6FM, але й завидною частотою — на кращих танцювальних майданчиках країни. INFINITE TWO — друга з трилогії вечірок на честь дня народження DJFM, і відбудеться вона у форматі… (та-дааам!) музичного спектаклю. Участь у виставі беруть Quest Pistols Show, Время И Стекло та інші генератори хітів, а серед гостів обіцяють розіграти iPhone 7 Plus. Приєднуйся і ти!
ХОЧУ КВИТОК!