Зворотній зв’язок

Нагадати пароль

Для отримання пароля вкажи свій номер телефону

+380

Авторизація

реєстрація

Будь в темі!
Пройди реєстрацію — і дізнавайся першим про цікаві події, останні тренди та приємні заохочення від BUD.

+380

Цим я підтверджую, що мені виповнилось 18 років, i що всі наведені мною персональні дані є достовірними. У відповідності до Закону України «Про захист персональних даних» я добровільно та безоплатно надаю ТОВ«Едбейкерз Україна» мої персональні дані та надаю мою згоду на будь-яку безстрокову обробку наданих мною моїх персональних даних у базі персональних даних «Споживачі», з метою надання повнолітнім споживачам інформації рекламного характеру про будь-яку особу чи будь-який товар, а також згоду на передачу/надання моїх персональних даних будь-яким третім особам, включаючи іноземних осіб. Я підтверджую, що погоджуюся отримувати вищезазначену інформацію будь-якими засобами її передачі (пошта, СМС/ММС-повідомлення, електронна пошта, тощо) протягом необмеженого строку.

реєстрація

зареєструватись за допомогою:

the great times жовтень 2016

ХОЧЕШ першим дізнаватися
про цікаві події, останні тренди та
приємні заохочення від BUD?

×

BUD & BURGERS DAYS: <br> як це було <br>

Дві американські легенди — бургери та пиво BUD — злились у гастрономічному екстазі на фестивалі Вулична Їжа. Найсмачніші шматочки подій — всередині.

СПРОБУВАТИ

Жовтень live: в Stereo Plaza

Який концерт відвідати в жовтні? BUD та Stereo Plaza зібрали для тебе найкращих виконавців, від прогресів поп до хіп-хопу, інді та навіть (увага!) музичного спектаклю. Відчуй життя на всі 100 дБ.

ЗАТУСИТИ

Капсульний гардероб: для нього і для неї

Порядок у шафі? Ні, не чули. Якщо твій стиль одягу можна охарактеризувати, як “випадковий”, а носити лише сірі футболки та джинси, як Цукерберг — занадто аскетично для тебе, створення капсульного гардеробу може стати розумним компромісом.

ПРИБОРКАТИ ХАОС

Онлайн-радіо

Якщо FM-радіо тобі здаються таким самим культурним атавізмом, як флоппі-диск, спробуй онлайн-радіо. Слухати чи запустити своє? Тобі вирішувати, а інтернет задовольнить всі смаки та амбіції.

СПІЙМАТИ ХВИЛЮ

Виграй квитки на будь-який концерт у Stereo Plaza

Коли востаннє вигравав щось дуже класне? Хм… Час виправляти ситуацію! BUD розігрує квитки у Stereo Plazа та дарує можливість обрати концерт на власний музичний смак. Камон, ти знаєш, що робити!

ПО КВИТКИ