Зворотній зв’язок

Нагадати пароль

Для отримання пароля вкажи свій номер телефону

+380

Авторизація

реєстрація

Будь в темі!
Пройди реєстрацію — і дізнавайся першим про цікаві події, останні тренди та приємні заохочення від BUD.

+380

Цим я підтверджую, що мені виповнилось 18 років, i що всі наведені мною персональні дані є достовірними. У відповідності до Закону України «Про захист персональних даних» я добровільно та безоплатно надаю ТОВ«Едбейкерз Україна» мої персональні дані та надаю мою згоду на будь-яку безстрокову обробку наданих мною моїх персональних даних у базі персональних даних «Споживачі», з метою надання повнолітнім споживачам інформації рекламного характеру про будь-яку особу чи будь-який товар, а також згоду на передачу/надання моїх персональних даних будь-яким третім особам, включаючи іноземних осіб. Я підтверджую, що погоджуюся отримувати вищезазначену інформацію будь-якими засобами її передачі (пошта, СМС/ММС-повідомлення, електронна пошта, тощо) протягом необмеженого строку.

реєстрація

зареєструватись за допомогою:

the great times серпень 2017
Поділитись

ХОЧЕШ першим дізнаватися
про цікаві події, останні тренди та
приємні заохочення від BUD?

×
На стилі:
Шкафандр дарує гардероб
Виграй крутий прикид від першого чоловічого шоурума

А в номінації «стильна колаборація сезону» перемагає неочікуваний та відпадний юніт
«BUD & ШКАФАНДР». Аплодисменти, фанфари, метафан. Адже перемагають вони, а подарунок отримуєш ти! І це – суперкрутий прикид від Шкафандра!

1
Шкафандр – це перший чоловічий шоурум українських дизайнерів.

В Шкафандрі представлено більше 80-ти локальних брендів чоловічого одягу, аксесуарів, шкарпеток, білизни, світшотів, окулярів, пінів та блокнотів. Коротше кажучи, в Шкафандрі є все, що тобі (або твоєму хлопцеві) потрібно для тру-фешн-щастя.

shcafandr.com

Просто натисни на цю кнопку та виграй крутий прикид одним кліком мишки. Серед усіх, хто клікне, ми розіграємо чоловічий гардероб від Шкафандра.