Зворотній зв’язок

Нагадати пароль

Для отримання пароля вкажи свій номер телефону

+380

Авторизація

реєстрація

Будь в темі!
Пройди реєстрацію — і дізнавайся першим про цікаві події, останні тренди та приємні заохочення від BUD.

+380

Цим я підтверджую, що мені виповнилось 18 років, i що всі наведені мною персональні дані є достовірними. У відповідності до Закону України «Про захист персональних даних» я добровільно та безоплатно надаю ТОВ«Едбейкерз Україна» мої персональні дані та надаю мою згоду на будь-яку безстрокову обробку наданих мною моїх персональних даних у базі персональних даних «Споживачі», з метою надання повнолітнім споживачам інформації рекламного характеру про будь-яку особу чи будь-який товар, а також згоду на передачу/надання моїх персональних даних будь-яким третім особам, включаючи іноземних осіб. Я підтверджую, що погоджуюся отримувати вищезазначену інформацію будь-якими засобами її передачі (пошта, СМС/ММС-повідомлення, електронна пошта, тощо) протягом необмеженого строку.

реєстрація

зареєструватись за допомогою:

Історія

Мрія Адольфуса
Адольфус Буш ‒ син німецького магната, який володів великим броварним і виноробним бізнесом. Більшу частину свого дитинства він провів у компанії професійних пивоварів і виноробів. Адольфус приїхав до Америки у 1875 році, аби випробувати свою долю. Тоді Адольфус навіть не здогадувався, що йому судилося назавжди змінити спосіб пивоваріння.
Початок історії ANHEUSER-BUSCH
У 1864 році Адольфус одружився з донькою Eberhard Anheuser, Ліліан, і почав працювати на свого тестя. Незабаром він став партнером компанії E. Anheuser & Co, зробивши перший крок до створення компанії Anheuser-Busch Company.
BUD: перша партія
У середині XIX століття американці надавали перевагу міцному пиву, напоям сортів ель і більш легкому баварському пиву. Відчувши потребу у створенні зовсім нового смаку, Адольф Буш почав варити богемський лагер – більш світле, ніж баварське і відмінне від іншого традиційного пива. Його назвали Budweiser. В майбутньому це пиво увійде в історію як перший національний пивний бренд Америки.