Зворотній зв’язок

Нагадати пароль

Для отримання пароля вкажи свій номер телефону

+380

Авторизація

реєстрація

Будь в темі!
Пройди реєстрацію — і дізнавайся першим про цікаві події, останні тренди та приємні заохочення від BUD.

+380

Цим я підтверджую, що мені виповнилось 18 років, i що всі наведені мною персональні дані є достовірними. У відповідності до Закону України «Про захист персональних даних» я добровільно та безоплатно надаю ТОВ«Едбейкерз Україна» мої персональні дані та надаю мою згоду на будь-яку безстрокову обробку наданих мною моїх персональних даних у базі персональних даних «Споживачі», з метою надання повнолітнім споживачам інформації рекламного характеру про будь-яку особу чи будь-який товар, а також згоду на передачу/надання моїх персональних даних будь-яким третім особам, включаючи іноземних осіб. Я підтверджую, що погоджуюся отримувати вищезазначену інформацію будь-якими засобами її передачі (пошта, СМС/ММС-повідомлення, електронна пошта, тощо) протягом необмеженого строку.

реєстрація

зареєструватись за допомогою:

Лагер у виконанні BUD

Нагорода за очікування
Лагер у перекладі з німецької мови означає «відпочивати». Пивовари дуже люблять етап витримки, адже мають у цей час законний відпочинок. Жартуємо. BUD витримується в охолоджених цистернах протягом 21-го дня. Це невід’ємна частина створення чистого, освіжаючого, довершеного смаку BUD.
Витримка на буковiй стружцi
Пивовари “Анхойзер-Буш ІнБев” почали використовувати технологію витримки на букових стружках в 1876 році з метою покращення осадження дріжджів в процесі дозрівання пива BUD.
Якість та досвід
Зізнатись чесно, ми схиблені на якості. Щодня броварня тестує свою продукцію на відповідність жорстким регламентам. Лише визнані досконалими, з точки зору вимог компанії до якості та безпеки продукції, зразки розливають у пляшки. Будьте впевнені: BUD, який ви зараз п’єте, — це пиво безкомпромісної якості.
7 КРОКІВ ДОСКОНАЛОСТІ
Відтоді, як Адольфус Буш удосконалив рецепт BUD у 1876 році, ми нічого у ньому не змінювали. Технології вийшли на новий рівень, але важливі 7 кроків збереглися такими ж, як колись.